Jaký bude rok 2018 z pohledu vývoje lidstva?

Jakým směrem se bude lidstvo ubírat a jakými tématy se bude zabývat? Čeho se třeba se v roce 2018 vyvarovat a čemu naopak věnovat více pozornosti?

Purple Dock Evening

Rok 2018 bude plný zvratů. Bude jako na houpačce. Pocity euforie se budou střídat s velkými propady. Je to tím, že lidstvo spěje rychle vpřed ve svém vývoji (týkající se emocionálního i mentálního nastavení), tento zrychlený vývoj pro lidstvo znamená také zrychlené příležitosti, které mu pomáhají v růstu. Lidé se budou více zabývat sami sebou, budou vnímavější pro svoje skutečné potřeby a tím se bude hodně uvolňovat i pomoc pro skutečně potřebné lidi.

Úroveň lidí, kteří budou chtít více spolupracovat se světlem, se bude zvyšovat obrovskou rychlostí. Naopak ti, kteří budou stále ve starých energiích v dualitě zatíženi, ti budou více strádat a to jak emocionálně, tak i materiálně. Jejich svět – vidění světa – se bude dramaticky rychle měnit. Ti, co uvíznou ve starých energiích, budou mít stále více potíže spojené se zdravím i financemi. Staré metody tvoření jim již nebudou sloužit.

Vše se mění a změnu uvítají ti, kteří jsou změnám otevření.

Ti, jenž se změn bojí, ti budou žít v bolesti a ve strachu více citelněji než dříve.

Touhy po ovládnutí světa se budou mísit s těmi, kteří touží po lásce a míru, sounáležitosti a vzájemné podpoře.

Je čas velkých změn, velkých změn! Lidé srdce na planetě Zemi se probouzejí a to má vliv na celosvětové dění. Války a mocenské boje v roce 2018 ještě neustanou. Spíše se vyostří mocenské vztahy – nejvíce mezi Koreou a USA. Budou se špičkovat navzájem a dohadovat na ostří nože. Jejich špičkování však povede také k tomu, že se celý svět rozhodne tyto „dva chlapíky“ nepodporovat a nalézt vlastní způsob řešení vzniklých konfliktů.

Bude to rok rozhovorů a jednání, které budou mít obrovský vliv na další vývoj lidstva a změn probíhajících na Zemi. V tomto roce bude položen základ pro Světový parlament. Lidstvo si uvědomí, že bez vzájemné spolupráce nebude mít šanci na přežití. Ne v takové kvalitě v jaké jej dosud znáte.

Šanci budou mít obyčejní lidé s neobyčejnými nápady. Budou se objevovat nové myšlenky na uspořádání světa i nové poznatky ve vědě. Budou přicházet od „obyčejných lidí z davu“, kteří nebudou podporováni korporacemi. Svým čistým úmyslem a v touze pomoci přijdou s nápady, ze kterých bude mít celé lidstvo užitek. O těchto lidech se dozvíte ze sociálních sítí, ne z masmédií, které jsou dosud stále mocnostmi ovlivňovány. Budete se o nich dovídat a budete je také moci podpořit.

V roce 2018 se tvoří nový základ uspořádání lidstva, světových struktur. Planeta Země nastupuje etapu, kdy lidstvo bude působit v jednotě a v souladu s celkem.

Tyto myšlenky budou tvořit dále v souladu se společností a společnost se jimi bude řídit díky své touze po světě bez násilí, válek, utlačování.

Lidé srdce se stanou součástí Nového věku. Jejich síla a vliv poroste a vliv starého uspořádání bude slábnout.

Nový Zlatý věk tvoříte VY LIDÉ. Obyčejní lidé ve společnosti. Lidé srdce, kteří nebudou toužit po moci, ovládání, ale po spolupráci, respektu a soužití.

HFG

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru