Láska partnerská

Ptala jsem se, jak by měla vypadat láska partnerská mezi lidmi. Dostává se ke mně spousta protichůdných informací a dogmat o tom, co láska mezi lidmi je, jak by měla vypadat, co by měla naplňovat. Mísí se to spolu s tím, jak jsem byla vychována, co vidím kolem sebe a jaký já žiji partnerský život. Zajímalo mě, co je ta pravá láska mezi lidmi. Jako vždy, dostala jsem informaci, kterou jsem nečekala, která mě odzbrojila v plném rozsahu. Očekávala jsem návod, jak v partnerství fungovat, abych tohoto dosáhla. Chtěla jsem mít jasno a chtěla jsem dle toho jednat. Dostala jsem odpověď, která změnila celý můj pohled na partnerskou lásku. 

Láska partnerská, mezi mužem a ženou, mezi dvěma lidmi, jak by měla vypadat? Jaká by měla být? Co by měla představovat?

  1. Nijak
  2. Nijaká
  3. Nic

Jakékoliv představy o lásce mezi lidmi, lásce partnerské, jsou irelevantní! Nesmyslné. Ta pravá, nejvyšší láska, nezná omezení. Nemá hranice. Je prostoupena vším. Láska partnerská nemá příchuť ani odstín, ani barvu ani vůni. To pravé jedinečné bytí v lásce partnerské nemá nic, co by se dalo popsat slovy.

Láska partnerská je síla mezi lidmi, která je drží pohromadě. Je to síla jejich srdcí, co toto udržuje. Není v myslích jejich, v tom co láska láskou pro ně představuje.

Je to čistá energie proudící z jednoho srdce do druhého (a naopak). Jejich srdce sdílí stejné vibrace lásky a společně zažívají pocity nejvyššího štěstí a blaha. Je to síla srdcí, která je drží pohromadě, ne jejich představy o lásce, jak by láska měla vypadat, jakou by měla plnit formu, co by pro ně měla představovat.

To je čistá a pravá láska. Čistota spočívá v čisté mysli a pravost v prožitku lásky ke druhému člověku bez další touhy po naplnění.

Jen čistota lásky srdce může vytvořit čisté, silné pouto lásky mezi dvěma lidmi.

1 názor na “Láska partnerská”

  1. Pingback: Jak žít bez partnera? – Hanka Fabijenna Goldová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru